1 |
ANJ-Belka-Sovičky | K. Gibalová | MŠ-Belanská | po-14,45 |
---|
2 |
ANJ-Belka-Veveričky | K. Gibalová | MŠ-Belanská | ut-14,45 |
---|
3 |
ANJ-Hradná-Sovičky | K. Gibalová | MŠ-Hradná | st-14,45 |
---|
4 |
ANJ-Hradná-Sovičky+Včielky | K. Gibalová | MŠ-Hradná | pi-14,45 |
---|
5 |
ANJ-Dovalovo | K. Gibalová | MŠ-Dovalovo | ut-9,00 |
---|
6 |
ANJ-Hybe | B. Koscelníková | MŠ-Hybe | st-15,00 |
---|
|
Krúžky CVČ |
---|
7 |
Krasokorčulovanie | J. Čurillová, P. Lehotská | Zimný štadión | ut-13,45-15,45 |
---|
8 |
Korčuľovanie | V. Krátká, P. Lehotská | Zimný štadión | st-13,45-15,45 |
---|
9 |
Hokejový 5. - 9. ročník | J. Čurillová, V. Krátká | Zimný štadión | pi-13,45-15,45 |
---|
10 |
Hokejový 1. - 4. ročník | T. Krátký | Zimný štadión | po-13,45-15,15 |
---|
11 |
Hokejový 5. - 9. ročník | T. Krátký | Zimný štadión | po-14,45-16,15 |
---|
12 |
Mladý rybár | M. Hurkot | ZŠ-H-počítačová trieda č. d. 20. pavilón 1.-4. | po-14,30-16,00 |
---|
13 |
Plastikový modelár | J. Moravčík | ZŠ-H-trieda výtvarnej výchovy | št-13,30-15,00 |
---|
|
Krúžky CVČ-ZŠ-Matej. |
---|
14 |
Programovanie I. | M. Hrabalová | ZŠ-M-počítačová trieda | pi-13,30-15,30 |
---|
15 |
Programovanie II. | P. Hrabal M. Spišek | ZŠ-M-počítačová trieda | pi-13,30-15,30 |
---|
16 |
Malí kuchári 1.-4. | K. Kružliaková | ZŠ-M-kuchynka | ut-13,30-15,30 |
---|
17 |
Biatlon | O. Konůpková | Terén | so-8,00 |
---|
|
Krúžky CVČ-ZŠ-Hrad. |
---|
18 |
Turistický | T. Dedinová P. Dedina | Terén | so-8,00 |
---|
19 |
Plavecký | J. Melich | Permon | ut+št-13,30-16,00 |
---|
20 |
Plavecký - Matejka | E. Multáňová | Permon | ut-13,30-16,00 |
---|
21 |
Plavecký - Matejka | K. Gibalová | Permon | št-13,30-16,00 |
---|
22 |
Plavecký - Hradná | V. Sklenková | Permon | št-13,30-16,00 |
---|
23 |
Plavecký - Hradná | Z. Hrnčiarová | Permon | ut-13,30-16,00 |
---|
24 |
Florbal - II. 5.-9. | J. Melich | Mestská športová hala | po-14,00-15,30 |
---|
25 |
Florbal - I. 1.-4. | M. Danihel | ZŠ-H-multifunkčná miestnosť | št-14,00-16,00 |
---|
26 |
Malí kuchári 5.-9. | A. Fajmonová | ZŠ-H-kuchynka | st-14,00-16,00 |
---|
27 |
Malí kuchári 1.-4. | M. Ilavská | ZŠ-H-kuchynka | po-14,00-16,00 |
---|
28 |
Tvorivé ruky | J. Stephany | ZŠ-H-trieda výtvarnej výchovy | st-13,45-15,45 |